Nasze torby z ekologicznego papieru z możliwością nadrukowywania treści.

Torba z nadrukowanym logo jest doskonałym nośnikiem reklamy, a ponieważ prawdopodobnie nie ma przedmiotu, któreo nie można by w nią zapakować jest naprawdę uniwersalna. Wydrukowane logo, logotyp lub hasło reklamowe będą przez dłuższy czas przypominać klientowi gdzie zakupił produkt, z którym miał tak pozytywne skojarzenia. Dodatkowo przyjazna środowisku siostra foliówki kreuje świadomość marki wśród innych potencjalnych konsumentów ponieważ niezwykle często wykorzystywana jest przez klientów jako doskonała torba na zakupy, podczas codziennych wizyt w sklepie. Natomiast firma, która pakuje swoje produkty w torby ekologiczne w świadomości konsumenta postrzegana jest jako przedsiębiorstwo zorientowane i czułe na sytuację nie tylko swoją, ale również całego środowiska naturalnego.

Dlatego właśnie proponujemy naszym klientom wykorzystywanie w działaniach promocyjnych Toreb Papierowych z Nadrukiem. Nasze torby wykonujemy w stu procentach z materiałów pochodzących z recyklingu, a dostępne opcje gramatury mieszczą się w przedziale 75-110g w przypadku toreb z  prążkowanego papieru Kraft i 150-350g dla toreb laminowanych wykonywanych z papieru kredowego.

Różnorodność materiałów, którymi dysponujemy pozwala nam na wykonanie zlecenia nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta zawiera ponad 450 modeli papierów ozdobnych. Wykonujemy zarówno standardowe torby z papieru kredowego jak również z papierów półprzeźroczystych typu ICE. Szeroka paleta uchwytów, które możemy zaproponować jako wykończenie torby, sprawia, że każdy zrealizowany przez nas projekt będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Torby papierowe firmy Allbag z nadrukami

Nadruki na torbach papierowych wykonujemy:

Głównie metodą sitodruku, gdzie farba nakładana jest na materiał z wykorzystaniem czterokolorowego sita. Przy użyciu tej metody zadrukować można nie tylko powierzchnie papierowe, ale również tekstylne, metale, PCV itp. Dzięki wykorzystywanym przez nas, najwyższej jakości farbom, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom zachowanie nasycenia koloru przez długi czas. Ponieważ przy wykonywaniu nadruków sitodrukiem konieczne jest pokrycie kosztów stałych przygotowania matryc, najatrakcyjniejsze ceny możemy zaproponować przy dużych nakładach ponieważ koszty stałe rozkładają się wówczas na większą ilość produktów. Zdecydowanymi zaletami sitodruku przy produkcji toreb papierowych są: niskia cena, wysoka jakość, możliwość drukowania elementów szczegółowych, a przede wszystkim ogromna trwałość.

Torby laminowane

W swoim asortymencie oprócz tradycyjnych toreb papierowych posiadamy również wyjątkowe torby laminowane. Ten rodzaj toreb jesteśmy w stanie wykonać w dowolnym rozmiarze zgodnie z wymaganiami klienta. W przypadku toreb laminowanych rozmiar i wykończenie nie są dla nas ograniczeniem. Lakier mat, złocenia, srebrzenia, wybiórcze UV, a także wtłaczania to dodatkowe metody zdobień, które możemy zastosować podczas produkcji toreb laminowanych.

Wtłaczanie – metoda ta pozwala na wykonanie nadruku 3D dzięki wykorzystaniu prasy dociskowej. Rozwiązanie to jest bardzo popularne i powszechnie stosowane w produkcji toreb reklamowych.

Pozłacanie – wykonany nadruk pokrywany jest wykrojem laserowym, przez który następnie przepuszcza się warstwy złotej farby

Technologia UV – w tym przypadku stosuje się specjalne farby utwardzane światłem UV, nadruki wykonane tą metodą charakteryzuje inny odcień niż bazowe wykończenie torebki.

Torby laminowane produkowane są z papieru kredowego, a ich gramatura mieści się w przedziale 150-350g. Do wzmacniana toreb tego typu stosujemy zakładki górne i dolne, dzięki czemu są one bardzo wytrzymałe - udźwig torby laminowanej to od 4 do 7kg. Nadruki na torbach laminowanych wykonujemy z wykorzystaniem technologii druku offsetowego, który jest przemysłową odmianą druku płaskiego. Obecnie offset jest jedną z najczęściej stosowanych technik druku.