Torby laminowane Allbag

Przyjazne środowisku rozwiązanie

Solidne, estetyczne torby laminowane i bez laminatu

Wszyscy lubimy dostawać prezenty. Otrzymany znienacka podarunek wywołuje uśmiech na naszej twarzy, poprawia humor i potrafi rozpromienić nasz dzień. Prezenty są bardzo ważnym narzędziem komunikacji społecznej. Poprzez skromny upominek możemy za coś podziękować, kogoś przeprosić lub poprosić, a nawet wyznać uczucia. Nie od dziś wiadomo, że integralnym elementem prezentu jest piękne opakowanie, na przykład ładna torba, która powinna elegancko skrywać serdeczny upominek, czyniąc go jeszcze bardziej atrakcyjnym. 

Nasza firma dostarcza Państwu stylowe, starannie wykonane ekologiczne torby laminowane, które stanowią idealne opakowanie wszelkiego rodzaju prezentów, upominków i nie tylko! W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę estetycznych i praktycznych toreb, które dzięki nałożonemu laminatowi (błyszczącemu lub matowemu) są sztywne i mocne, a ponadto pięknie się prezentują i doskonale nadają się na każdą okazję. 

Oferujemy torby w różnych rozmiarach – od 100x50x100 mm do 500x200x700 mm. Standardowo torby dostępne są w kolorach: czarnym, brązowym i bordo, jednak przy zamówieniach już od 100 szt. wykonamy dla Państwa torby w dowolnym rozmiarze i kolorze. 

Poniżej przedstawiamy ogólną charakterystykę naszej oferty w zakresie toreb laminowanych:

 • PAPIER Oferujemy papier o gramaturze od 150-250 g/m2, jednostronnie kredowany. Oferujemy torby laminowane i bez laminatów, opcjonalnie z lakierem UV, złoceniami itp.
 • UCHWYTY Oferujemy uchwyty przewlekane przez wzmocnioną zakładkę, standardowo uchwyty są w kolorze torebki. Są to uchwyty ze sznurka syntetycznego PP, ze sznurka bawełnianego lub z tasiemki syntetycznej. Długość: 2x35 cm lub 2x70 cm.
 • NADRUK Wykonujemy w technice offsetowej lub sitodruk. Zadruk do 100% powierzchni. Lakier błyszczący, matowy lub dyspersyjny. Szczegóły na naszej witrynie internetowej.
 • WYKOŃCZENIE Usztywnione dno, wzmocniona zakładka górna.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego http://www.eko-ue.pl/. W ofercie naszej firmy znajduje się szeroka gama toreb ekologicznych, takich jak:

 • torby papierowe
 • z uchwytem (skręcanym, płaskim, sznurkowym)
 • bez uchwytów (klockowe, fałdowe)
 • torby materiałowe
 • z nadrukiem
 • polipropylenowe (tkane, nietkane)
 • bawełniane (polskie, indyjskie)
 • inne
 • torby zakupowe
 • torby laminowane (prestiż, standard, reklamowe)

Torby dostępne w naszej ofercie są nie tylko piękne, ale też praktyczne i funkcjonalne. Znakomicie sprawdzają się jako trwała i użyteczna alternatywa dla foliowych siatek zakupowych. Spełniają one również bardzo ważne funkcje reklamowe. Zapraszamy Państwa do zamawiania hurtowych ilości toreb z dowolnym nadrukiem, który może być doskonałą promocją firmy (np. opakowanie upominków dla klientów). 

Warto podkreślić, że nasza oferta jest w 100% ekologiczna, dlatego decydują się na zakup toreb z naszej kolekcji otrzymujecie Państwo doskonałej klasy produkt i tym samym dbacie o środowisko naturalne. Oferowane przez nas torby są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na przyjazny środowisku produkt, który będzie estetyczny i praktyczny – zarówno jeżeli chodzi o pakowanie prezentów, o torby zakupowe jak i reklamowe. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów i korzystamy z najwyższej jakości sprzętu aby dostarczyć Państwu produkt, który spełnia najwyższe wymagania rynku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.