AllBag czyli pomysł na biznes

W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem gospodarczym na świecie, powstaje coraz więcej firm – rośnie wzajemna konkurencja, co za tym idzie coraz większa potrzeba reklamy! Chcemy Państwu zaproponować pomysł na torby jako rewelacyjny nośnik reklamy.

AllBag - marketing kluczem do sukcesu

Poprzez przeprowadzenie działań marketingowe na terenie Polski, Europy i krajów Azji udało nam się pozyskać idealnych producentów toreb reklamowych na świecie. Był to nasz priorytet w uzyskaniu najlepszej ceny połączonej z najwyższą jakością wykonywanych toreb. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie wykonać każdą torbę reklamową począwszy od tanich toreb papierowych po ekskluzywne torby materiałowe z juty, nylonu, bawełny czy polipropylenu. Wybierając producentów zawsze zwracamy uwagę na strukturę gospodarczą danego kraju i dostępność materiału macierzystego by koszty produkcji były jak najmniejsze. Zachowanie ciągłości z naszymi partnerami sprawia, że nie straszne są dla nas niestandardowe projekty i ogromne ilości wykonywanych zleceń. Zawsze wybieramy najkorzystniejsze rozwiązanie dla naszych klientów. Od reszty producentów toreb reklamowych na świecie odróżnia nas fakt, że nie mamy żadnych kosztów eksploatacji i amortyzacji maszyn, dlatego jesteśmy w stanie dobrać idealny produkt połączony z bardzo atrakcyjną ceną.

Allbag – bezpieczeństwo i satysfakcja

Priorytetem w naszym działaniu jest satysfakcja klienta, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie spełniając wszelkie Państwa potrzeby. Zawsze przed wykonaniem danego zlecenia wysyłamy prototyp Państwa torby reklamowej w celu akceptacji lub ewentualnych poprawek, dzięki temu macie Państwo gwarancję otrzymania idealnej torby reklamującej Wasz wizerunek.