Sitodruk

technika druku, w której wydruk jest wykonywany poprzez przytłaczanie farby na torebce. Wykonywany za pomocą specjalnej maszyny do sitodruku (karuzela) za pomocą której można nałożyć kilka kolorów z perfekcyjnym nałożeniem farby na torebkach.Nadruk za pomocą techniki sitodruk wykonywany jest na gotowych torbach a minimalne zamówienie tego typu nadruku to 100 sztuk! Koszt przygotowania sita to 60zł

Flexodruk

technika druku wypukłego wykonywana za pomocą elastycznych form drukowych i ciekłych szybkoschnących farb. Do flexodruku wykorzystywana jest elastyczna, wypukła forma wykonana z polimeru. Technika ta jest uniwersalną techniką druku i pozwala na całkowity zadruk powierzchni torby. Jeśli sa państwo zainteresowani nadrukiem flexodruk na torbach papierowych z uchwytem skręcanym to jest on możliwy od 3000 szt.

Offset 

Offset zwojowy heatset – to przemysłowa odmiana druku płaskiego, w której to obraz przenoszony jest z płaskiej formy drukowej na papier za pomocą cylindra pośredniego pokrytego obciągiem. Farba utrwala się tutaj przez wsiąkanie w papier i odparowywanie w wysokich temperaturach. Druk offsetowy oferujemy od 100 sztuk.

Druk Cyfrowy

Nadruki full kolor wykonujemy przy użyciu najnowszych technologii w rozdzielczości 1440 dpi dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie odwzorować nanoszony nadruk. Standardowo nadruki wykonujemy w rozmiarze do 300x400mm co stanowi naprawdę duże możliwości w jego układzie. Nadruki te wykonujemy już od 1 sztuki i mamy możliwość wykonania ich ponad 500 na dzień.

Dla każdego zainteresowanego Klienta wykonujemy bezpłatny projekt wraz z wizualizacją graficzną. Nie przegap tej szansy i zamów najlepsze torby reklamowe. Stwórz torbę na miarę swoich potrzeb.