Zakupy z naszymi torbami - Torba na zakupy

Odkąd supermarkety wprowadziły odpłatne reklamówki foliowe zainteresowanie konsumentów ekologicznymi torbami na zakupy zdecydowanie wzrosło. Płatne jednorazówki nie są niestety ani ładne, ani praktyczne. Dlatego właśnie coraz więcej kupujących zadaje sobie pytanie po co wydawać pieniądze na coś, coś co posłuży nam tylko przez chwilę, a w dodatku koszmarnie wygląda?

Firma Allbag, analizując sytuację konsumentów, wyszła im naprzeciw tworząc praktyczne i niedrogie torby na zakupy. Zalety produkowanych przez nas Toreb zakupowych można wyliczać długo. Przede wszystkim cechuje je niska cena, atrakcyjny wygląd i wykonanie z naturalnych materiałów.

Oczywiście produkowane przez nas torby zakupowe z nadrukiem są w nieco wyższej cenie niż tradycyjne foliówki, jednak koszt 5 zł zwróci się w perspektywie 2-3 miesięcy, a torebka zostanie z użytkownikiem na długie lata.

Atrakcyjność toreb zakupowych

Postaraliśmy się o to, aby żadna z naszych toreb nie była nudna. Tak aby nasi klienci mogli nie tylko używać swojej wymarzonej torebki do pakowania zakupów, ale również, by swobodnie mogli nosić je na co dzień jako modny dodatek do preferowanej stylizacji. Dzięki przemyślanym projektom udało nam się stworzyć wiele niezwykle oryginalnych realizacji. W Allbag udowadniamy, że torba na zakupy, materiałowa śniadaniówka, popularna konduktorka, chlebak, czy raportówka naprawdę mogą wyglądać jak dzieła sztuki! Nasze torby bawełniane ozdabiamy na różne sposoby. Najpopularniejszą z metod jest wykorzystanie druku DTG, który pozwala na zrealizowanie wielokolorowych projektów w niesamowicie krótkim czasie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wydrukować na wymarzonej przez klienta torbie bawełnianej wymyślne grafiki, zdjęcia czy obrazy. Inną, równie cenioną przez naszych odbiorców techniką, jest nanoszenie dżetów na materiał torebki. Dżety mogą służyć zarówno jako wyjątkowe wykończenie projektu, ale również jako rodzaj oryginalnego nadruku tworzącego niebanalny napis. Dobrym rozwiązaniem w przypadku personalizowania toreb zakupowych, okazuje się wykorzystanie haftu komputerowego. Dzięki tej metodzie wyjątkowe wzory nabierają właściwości przestrzennych tworząc niecodzienne wizualizacje na materiałowych torbach. Najładniej prezentują się wzory folklorystyczne i motywy ludowe wyhaftowane na zakupowej torebce. Inne możliwości daje wykorzystanie folii flex i flock. Dzięki nim stworzone printy mogą mieć niestandardowy kolor, od złota i srebra przez brokatowe wykończenia, aż po neonowe odcienie. Decydując się na wykonanie wizualizacji folią możemy wybrać, czy nasza torba na zakupy ma posiadać wykończenie gładkie, czy pluszowe.

Wiele możliwości personalizacji 

Dzięki bogatemu asortymentowi, możemy zaproponować naszym klientom torbę w różnych kolorach. Dajemy  wiele możliwości wyboru jeżeli chodzi o kolor toreb bawełnianych, dlatego każdy z naszych klientów może skomponować swój własny zestaw toreb na zakupy na każdy dzień tygodnia. Wszystkie wybrane przez niego torby materiałowe mogą posiadać inny kolor, nadruk i metodę wykonania grafiki.

Dzięki wyjątkowym torbom, które proponujemy naszym klientom, zakupy staną się przyjemnością, a ponieważ bawełna, z której je wykonujemy jest bardzo wytrzymała, będą towarzyszyć każdemu posiadaczowi przez długi czas. Dzięki takiemu nastawieniu można zadbać nie tylko o środowisko naturalne, ale również o stan swojego portfela, bo przecież za torbę materiałową płacimy tylko raz, a kupowanie nieestetycznych foliówek skutkuje doliczaniem kilkudziesięciu groszy do każdego zakupowego rachunku. Warto już dziś rozważyć kwestię inwestycji w bawełnianą torbę zakupową, która nie tylko pozwoli nam w dłuższej perspektywie na odciążenie portfela, ochronę środowiska naturalnego, ale również będzie towarzyszącym nam w trakcie codziennych zakupów, elementem wyrażania własnej osobowości!