Torby na zakupy i gadżet reklamowy w jednym

Produkowane przez nas torby papierowe  na zakupy to wyrób w 100% pochodzący z procesu recyklizacji. To bardzo popularny, a zarazem wytrzymały produkt, który można wykorzystać np. w sklepach 

TORBA PAPEIROWA ENERGYLANDIAspożywczych, gastronomii, hipermarketach, gdzie mogą służyć do pakowania żywności (posiadają bowiem stosowny atest). Są połączeniem niskiej ceny i wytrzymałości.

Torby papierowe z uchwytem lub bez- dobierz torbę na zakupy

Nasze torby papierowe powstają z wielką starannością i dokładnością. Wiemy bowiem, że ich estetyka, a zarazem funkcjonalność ma wielkie znaczenie dla klienta. Firmowa oferta to torby papierowe z uchwytem płaskim, w dwóch standardowych kolorach: białym (gramatura 80 g/m2) i brązowym (o gramaturze 70 g/m2). Papier posiada przy tym atesty na kontakt z żywnością, dlatego też opakowania te świetnie nadają się do sklepów spożywczych, gastronomii i hipermarketów. Ich wytrzymałość to 5-8kg.

Propozycją dla artykułów sypkich i małych są torby klockowe  o gramaturze papieru 70 g/m2 (białe i brązowe). Kolejnym rozwiązaniem są torby fałdowe (białe i brązowe), które dostępne są w 3 różnych rozmiarach, a najczęściej korzystają z nich piekarnie, hurtownie, sklepy przemysłowe i chemiczne. Można w nie zapakować również produkty sypkie oraz drobne prezenty. Obie te propozycje również mają atest na kontakt z żywnością.

Najbardziej popularne są papierowe torby papierowe z uchwytem skręcanym, które produkujemy w 10 kolorach: białym, brązowym, bordowym, czarnym, czerwonym, granatowym, pomarańczowym, ciemnozielonym, jasnozielonym i żółtym. Są to opakowania bardzo chętnie wybierane przez klientów ze względu na pojemność, większy udźwig oraz większą gramaturę od toreb z uchwytem płaskim. Ponadto torby te dostępne są w 11 różnych rozmiarach. Mogą więc być jednocześnie opakowaniem na produkty, jak i doskonałym gadżetem reklamowym. Oprócz tego – już od 50 sztuk możemy zaproponować nadruk logo, hasła reklamowego lub innych obrazków – jedną z czterech metod: druku cyfrowego, flexidruku, sitodruku, oraz rollenco. Potrzebujesz niedrogiego opakowania z nadrukiem? Zapraszamy do złożenia zamówienia na ekologiczne torby na zakupy!

Wybierz mądrze i skończ z platikiem juz teraz!

Nie ulega wątpliwości, że torby ekologiczne dyskwalifikują foliówki pod względem bezpieczeństwa dla środowiska. Jest jednak jeszcze kilka innych istotnych kwestii, dlatego wyliczając zalety toreb papierowych AllBag warto wspomnieć, że:

  • To produkty w 100% ekologiczne. Potwierdzają to atesty toreb papierowych,są przyjazne dla środowiska, po pierwsze ze względu na to, że wiele z nich produkowanych jest z surowców wtórnych,
  • Po drugie, znacznie szybciej ulegają rozkładowi w porównaniu z foliówkami, które potrzebują na to niemal 300 lat.
  • W przeciwieństwie do foliówki, torba papierowa, jest znacznie bardziej wytrzymała, przez co nadaje się do wielokrotnego użytku.
  • Atesty odnośnie bezpieczeństwa związanego z żywnością potwierdzają, iż można w nich przechowywać produkty spożywcze. W związku z tym, nasze torby stale znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, używane są w piekarniach i sklepach.
  • Są uniwersalne. Podczas, gdy torba papierowa może stanowić piękne opakowanie dla prezentu, nadaje się idalenie na zakupy, do noszenia książek, czy materiałów reklamowych
  • Występują w bogatej gamie kolorystycznej, w różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu każdy znajdzie taką, która pomieści odpowiednią ilość rzeczy.
  • Występują w wielu rozmaitych wariantach, z nadrukiem lub bez. Możliwość wykonania nadruku sprawia, że ze zwykłego papierowego opakowania stają się estetycznym gadżetem. Spośród rożnych metod druku, klient może wybrać tę, która najbardziej mu odpowiada.
  • Duży potencjał widzi w nich branża reklamowa. Torby papierowe,  to idealna baza na komunikat reklamowy firmy. Można na nich umieścić logo lub nazwę firmy i w ten sposób budować świadomość marki.

Tanie torby papierowe o doskonałej jakości- poznaj naszą ofertę!