Rozwiązanie na miarę XXI wieku. Ekologiczne torby papierowe z uchwytem skręcanym.

Torby papierowe grupowo

Na początku XXI wieku zainteresowanie produktami ekologicznymi bardzo szybko rośnie. Wynika to nie tylko z coraz większej świadomości obywateli odnośnie wpływu ich zachowań na stan otaczającego środowiska naturalnego. To także efekt wciąż powiększającej się oferty produktów ekologicznych, które w coraz większej palecie proponują producenci wszelkiego rodzaju innowacyjnych wyrobów z surowców pochodzących z recyklingu. Eko-trend szczególnie jest widoczny w obszarze opakowań i wszelkiego rodzaju toreb. Wiele sieci handlowych, nie tylko spożywczych, zastępuje klasyczne foliowe torby reklamowe ekologicznymi torbami papierowymi. To rozwiązanie nie tylko nowocześniejsze i bardziej przyjazne środowisku, ale także wygodniejsze z punktu widzenia klienta. Dla firm i marketów, to także doskonała okazja do wykreowania pożądanego wizerunku firmy. Firmy, która dba o środowiska i nie obce są jej losy naszej planety. Ekologiczne torby papierowe to przecież inwestycja w naszą wspólną przyszłość.

Obecnie na rynku działa wielu producentów ekologicznych toreb papierowych. Oferują oni szeroką gamę wyrobów. Przed wyborem konkretnej oferty, warto się jednak zapoznać z filozofią działania firmy, technologiami wykorzystywanymi w produkcji oraz surowcami, z których produkowane są torby. To ważne, ponieważ aby mówić o produktach w pełni ekologicznych, do ich wywarzania muszą być wykorzystywane innowacyjne sposoby oraz surowce pochodzące całkowicie z recyklingu. Takie torby papierowe z nadrukiem lub bez klienci właśnie odnajdą w sklepie internetowym eko-ue.pl.

torby papierowe szeregDostępne w stałej sprzedaży papierowe torby produkowane są z papieru w 100% pochodzącego z recyklingu. Torby białe produkowane są z papieru bielonego chlorem. Dzięki temu, ekologiczne torby papierowe mogą być używane do transportu żywności. Hurtowania oferuje torby papierowe o gramaturze 75 – 120 g/m2. Rączka papierowa jest skręcana z dwóch arkuszy papieru, wklejana wewnątrz torby. 

Firma stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom firm z wielu sektorów gospodarki. Oferuje torby w różnych kolorach i rozmiarach.

Torby papierowe z uchwytem skręcanym z papieru białego (80-120 g/m2). Wykorzystywany w produkcji papier Kraft zapewnia torbom dużą wytrzymałość – do 12 kg.

Torby papierowe z uchwytem skręcanym z papieru brązowego (70-120 g/m2). To specjalistyczny papier przeznaczony do produkcji wszelkiego rodzaju toreb i torebek. 

Istnieje możliwość wyprodukowania torby reklamowej z nadrukiem. Dostępna jest pełna gama kolorów CMYK, HKS, Pantone. Nadruk wykonywany jest przy pomocy techniki:

  • sitodruku, nakładając farbę na gotowe produkty,torby papierowe ukośnie
  • flexodruku, nadruk z roli przy produkcji toreb,
  • offsetu, nadruk cyfrowy o rozdzielczości 2540 dpi.

Świetnie nadaje się jako torba na zakupy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego, cenionego przez klientów w całej Polsce dostawcy opakowań ekologicznych.