Faktem jest, że ekologia z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna nie tylko w domach, ale i w handlu. Zarówno w dużych marketach jak i w małych sklepach można zakupić Torby Ekologiczne pozwalające na wygodny transport zakupionych produktów. Torby ekologiczne wielokrotnego użytku pojawiają się nie tylko w branży spożywczej ale i tekstyliach, chemii gospodarczej czy nawet gastronomii.

Każdego dnia, ludzie płacą za "jednorazówki" na swoje zakupy po czym, po przetransportowaniu ich do domu, każdy wyrzuca ją do kosza, nie zdając sobie sprawy z tego, że inwestując w torbę ekologiczną nie tylko otrzymuje opakowanie wielokrotnego użytku dla swoich zakupów, ale i dba o nasze środowisko.

Po co kupować torbe foliową którą użyjemy jednokrotnie i która będzie się rozkładać nawet do 400 lat jeśli można zakupić torbę materiałową która nie dość, że jest trwalsza i wytrzymalsza, to nawet w przypadku jej uszkodzenia zostanie ona przetworzona co nie przyniesie żadnych szkodliwych zmian dla naszego środowiska?

Zachęcamy do myślenia o naszym środowisku i zrezygnowania z „foliówek” na rzecz toreb ekologicznych. W końcu torby foliowe PVC są już zakazane w ponad 12 krajach na świecie.